AM
Soru Sahibi
3 Mayıs 2017 10:33

Eşim tekrar aşık olurmu

Adım Mahmut 17 yıldan beri evliyim eşim ilk yıllar beni çok seviyordu ama ben duygularımı içimde yaşıyordum taki bir yıl öncesine kadar aramzida soğukluk başladı ve bana karşı sevgisinin bittiğini söyledi çocuklar için evliliği devam ettiricek ama bana karşı aşk ve sevgisi kalmamış oysa ben onu çok seviyorum...Son 1 yıldan beri ona ilgimi fazlasıyla veriyorum ama yinede içinde bana karşı bişey kalmadığını söylüyor .. Tekrar sevgisini nasıl kazanabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Mahmut Bey,anladığım kadarıyla çok zor bir dönemden geçiyorsunuz. Daha önceki süreçte evliliğinizdeki sevginin gücüyle bazı eksiklikleri kapatabilmişsiniz ama sanırım sevgi bağınız gitgide zayıflamış. Eşinizin sizinle birlikte olmaya devam etme isteği ve duygularını açması bu duyguların telafi edilebileceğinin göstergesi olabilir. Bu noktada ilişkinizdeki tıkanma noktalarını anlayabilmek ve daha önce varolan sevginin üzerindeki örtünün kalkabilmesi için çift terapisi almanızı tavsiye edebilirim. İyi günler

4 Mayıs 2017 03:38