yT
Soru Sahibi
29 Mart 2018 18:37

eroziv antral gastrit antral ulserler

Merhabalar Kö bileşke dişlerden itibaren 40 cm de gecildi.Kö bileşkenin yapisi normal gorunmde. ösafagus mukozasinin renk ve gorunumu dogal.kardiya fundus mukozasi normal gorunumde antrum mukozasi hiperemik ve odemli antrumda yer yer erode ve yuzelel ulsere alanlar mevcut biyopsiler alindi retlofleksiyonda hiatus endoskopu tam olarak sariyordu pilor forme, postbulber bolge dogal tani olarakta eroziv antral gastrit ve antral ulserler yaziyor hocam normalmi nedir bu

2 cevap
Cevaplar (2)

Normal değil. Midede tahriş alanları var. Ama muayene eden hekimin bu sonucu değerlendirmesi gerekir ki tedavi nasıl olacak karar versin.

29 Mart 2018 20:21
yT
Soru Sahibi

cok tesekkur ederim cevabiniz icin kotu birsey olmaz heralde

30 Mart 2018 17:36

Raporda kötü bir hastalık yok.

30 Mart 2018 18:06