US
Soru Sahibi
8 Ocak 2019 19:47

Erken boşalma

Merhaba hocam nasılsınız hocam benim erken boşalma ve sertleşme sorunum var bunlar için ne yapmam gerekiyor tedavi haricinde ilaç kullanma gibi bir imkanımız var mı bana bir bilgi verir misiniz ve faydalı olan ilaçlar nelerdir

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Suat bey..bunun için düzenli bir partneriniz ya da eşiniz varsa/evliyseniz cinsel terapi almanız gerekir. İlaçla kalıcı bir çözüm sağlayamazsınız. Sağlıkla ve mutlulukla kalın...

8 Ocak 2019 20:07