ÖS
Soru Sahibi
9 Nisan 2018 16:12

Erken bosalma

Hocam erken bosalma konusunda ne gibi tedaviler gerekir. Bosaldiktan sonra peniste hemen zayiflama oluyo ve cabuk bosaljyorum tutamiyorum kendimi

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

erken boşalmada davranış ve ilaç tedavileri mevcut. ilaç tedavisi için üroloji uzmanına muayene olmanızı öneririm. davranış tedavileri konusunda master jhonson yöntemini uygulayabilirsiniz. arama motoru na yazıp bilgilenebilirsiniz

10 Nisan 2018 16:09