MG
Soru Sahibi
8 Aralık 2016 17:04

Erektil disfonksiyon eğrilik

'Merhaba hocam, ben penil plikasyon ameliyatı oldum eğrilik tamamen düzelmişti ve sonuctan çok memnundum ancak ameliyattan 2 -3ay sonra ereksiyon halindeyken penisimden çıt şeklinde ses geldi ne morluk ne de şişlik oldu sadece 10 saniyelik çok çok hafif bir ağrı hissettim.Doktora gittim mr cekildi yırtılma çıkmadı sorun yok dendi. Birkaç ay sonra penisimdeki sertliğin eskisi kadar olmadığını ve tekrar hafif aşağıya eğriliğin başladığını farkettim ,penisim tam sertleşmiyor biraz yumuşak kalıyor yani tam ereksiyon olamıyorum,tekrar hastaneye gittim tahlil ve mr sonuclarım normal çıktı ama hala ereksiyonum tam değil yardımcı olabilir misiniz ?' Bu soruyu sormuştum ve yanlışlıkla kapattım soruyu , siz doktorun ne önerdi peki diye sormuşsunuz, cialis 5mg yazdı şuan onu kullanıyorum ama ereksiyon olduğumda yine tam sertlik sağlayamıyorum hocam . Yırtık vardı ve çok küçüktü de sonradan mı böyle ereksiyon ve eğiklik etkisi yaptı acaba Mrde yırtık yok denmişti ilk zamanlar .

1 cevap
Cevaplar (1)

Dikişlerden bir tanesi ereksiyona bağlı atmış olabilir ama bunun ereksiyona olumsuz bir etkisi olmaz. Bir süre o tarz ilaçlarla takip etmenin uygun olduğunu düşünüyorum.

8 Aralık 2016 17:11