SS
Soru Sahibi
2 Nisan 2018 23:31

EREKSİYON PROBLEMİM

meraba sayın mustafa hocam ben 47 yaşındayım ereksiyon problemim var penisin cinsel birleşme esnasında sertleşme bazen yarı oluyor bazen hiç olmuyor yarı sertleşme olduğu esnada cinsel birleşme temasında penis sertleşme özelliğini tamamen kaybediyor.. ereksiyon olabilmem için bedenimi kasarak penisimi elimle temas ediyorum ve kasilarak oenisim uyanıyor penisim den el temasını çektikden hemen az bir süre sonra penisim ereksiyon özelliğini yine kaybediyor.. bu konu için yardımcı okursanız çok minnettar kalırım şimdiden çok teşekür ederim sayın hocam

1 cevap
Cevaplar (1)

Çok sayıda tedavi seçeneği mevcut, mutlaka muayene olup tetkikler yapılmalı

3 Nisan 2018 19:47