gM
Soru Sahibi
20 Ekim 2017 11:00

Ereksiyon Problemi

Hocam merhaba proscar adlı ilacı 3 hafta kullandım sanırım internette okuduklarımdan etkilenip ereksiyon problemi yaşadım psikolojik olarak ve korku nedeniylede anksiyete baş gösterdi geceleri uyuyamama hızlı kalp atışları vs. anında bıraktım ilacı şuan kullanmıyorum.İlacı bıraktıktan 1 hafta sonra tamamen normale döndüm ereksiyonum ve isteğim yerine geldi anksiyetem düzeldi.Bu böyle 1 hafta devam etti hiç sorunsuz fakat son 2 gündür acaba tekrar eskisi gibi olurmuyum kaygısıyla aynı sorunlar baş gösterdi.Dün kendimi baya rahatlattıktan sonra ereksiyona ulaşmayı denedim ve sorunsuz bir şekilde ulaştım fakat kaygılarım devam ediyor bunu kafamdan nasıl tamamen atabilirim ? Sorun hormonal olabilirmi 2-3 gün önce çok iyiydim testosteron seviyem tekrardan düşmüş olabilirmi yada tamamen psikolojikmi penisimde küçülme içeri kaçma mevcut

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle bazı tahliller yapılmalı, sonuçlar normal çıkarsa da Psikiyatri den destek alınmalı

20 Ekim 2017 18:30