ÖÇ
Soru Sahibi
6 Mart 2021 17:12

Enfeksiyon

Mrb hocam 30 yaşındaym 9 aydır idrar y. Enfeksyonm idrar yanmam kasık karın ve sağ böbrek agrılarım var. Brçok kez idrar kltürü yapıldı hepsinde üreme oldu her defasında farklı enfeksyon türü ürüyormuş verilen antibiyotkleri kullandm antibiyotkler bttikten snra şikayetlerim tekrar etti. Agrılarım daha da şiddetli bir hal aldı. Ultrason tomografi böbrek sintigrafisi çekildi hepsi temiz çktı. Son olarak 4 gün önce sistoskopi yapıldı oda temiz dendi aynı zamanda üretra da biraz genişleme yapmş dktor daralma olmamasına rgmen rahatlama ihtimalim olablecegi için yapmış bana biraz garip geldi bu durum darlık yokken genişletme yapılabilir birşey midir acaba. ameliyttan çıktıgımda sonda takılıydı brkaç saat sonra sistografi filmide çekildi oda temiz çıktı. Şuan idrar yaparken agrım yanmam oluyor ve idrarım başta normal olurken brkaç saniye snra azalıyor zorladgmda hafif agrı yapıyor ve biraz uzun sürüyor korkmya bşladım öncesnde böyle idrar problemim yktu sdece su içince çok sık wc çıkıyordum.sizce bu durum geçici midir ve benim hastalıgım tam olarak nedir hç kmse idrarımdaki enfeksiyonu geçiremiyor sebebini bulamıyor bu durum beni çok yıpratıyor hem fiziksel hem psikolojik ne olur bana yardımcı olun. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Görüntülü görüşme hizmetim için *** *** **’den bilgi alabilirsiniz.

6 Mart 2021 20:22