AE
Soru Sahibi
19 Şubat 2019 14:39

Enfeksiyon hakkında

Hocam iyi günler iyi çalışmalar yaklaşık 4 ay önce gözüm için enfeksiyon gözde yaralar var şeklinde bir tanı koyuldu virgan adlı bir krem kullanıyorum aynı zamanda aklovir isimli bir hap kullanıyorum fakat bir türlü geçmiyor ışığa karşı aşırı hassasiyet var ne yapabilirim yardımcı olurmusunuz

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Mustafa İşlek
Göz Hastalıkları

Ertun bey eğer hastalığınız viral keratit olsa idi. Bu kadar yoğun bir tedaviye cevap verirdi. Başka ihtimaller üzerinde de durulmasını öneririm. Belki üzerine farklı bir enfeksiyon da eklenmiş olabilir.

22 Şubat 2019 21:07
AE
Soru Sahibi

Çok teşekkür ederim hocam iyi çalışmalar

23 Şubat 2019 21:27
Op. Dr. Mustafa İşlek
Göz Hastalıkları

Sağlıkla kalın

4 Mart 2019 08:53