dm
Soru Sahibi
22 Mart 2024 22:04

Enfeksiyon

İyi günler hocam ben 1 hafta önce doktora gittim bana kalpte enfeksiyon dedi ilaç olarak panocer 40mg ve colchicum dispert 0.5mg verdi içiyorum ama ilaçlar beni daha halsiz yapıyor ağrı yapıyor ve oruç tutuyorum oruç tuttuğum zamanlar agrim daha çok oluyor ve ağrı olduğu zaman göğsüm sıkışıyor sırtıma omuzuma boğaz kismima ve sol koluma vuruyor nefes almakta zorlanıyorum bu ilaçlarla devam edeyim mi diye soracaktım ve bu ağrılar geçer mi bide bu kalpte enfeksiyon korkulacak bişey mi acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, colchicum dispert ile rahatlamadıysanız şikayetiniz arttıysa kontrol öneririm size, daha etkili ilaçlar var onları başlamak gerekebilir, kalpte enfeksiyon dediğiniz durum genelde kendini sınırlar ve hafif seyreder bazen ciddi tablolarda gelişebilir.

23 Mart 2024 15:09