TG
Soru Sahibi
27 Nisan 2018 16:08

endozkopi sonucu

özofagus duvar ve mukozası normal izlenerek ilerlendi, özofagus distalinde 2-3 mm lineer iretemli alan izlendi, skuamokolumnar bileşke 34 cm de , diyafragmatik indetasyon 34 cm de, retrofleksiyon ile bileşke normal izlendi.Mide fundus duvar ve mukozası normal ,corpus normal ,angulus normal, antrum hafif eritemli izlendi.Prepilorik antrumdan helicobacter pylori testi için biyopsi alındı.Pilor halkası santralize izlendi.bulbus ve post bulber duodenum normaldi. HP:Negatif cevabınız için şimdiden teşekkürler hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

Merhabalar; gastrit ile uyumlu bulgular mevcut. İlaç ve diyet tedavisi uygun yaklaşım olur

7 Mayıs 2018 10:46
TG
Soru Sahibi

sağolun hocam teşekkürler

9 Mayıs 2018 12:01
Doç. Dr. Fatih Çiftçi
Genel Cerrahi , Gastroenteroloji Cerrahisi

.

9 Mayıs 2018 13:10