HO
Soru Sahibi
23 Şubat 2020 01:00

endoskopi çolyak

Hocam Merhaba Çölyak hastasıyım diyetime dikkat ediyorum.Kontrol amaçlı endoskopi oldum teşhisten sonra ilk defa dr. midede problem yok ince bağırsakta açıklık var dedi ve oradan biyopsi aldı.Endoskopi raporunda da Duodenum pilor açık ,bulbus forme yazıyor. Biyopsi 1. Post-bulber alan yazılı ince bağirsak ta açıklık nedir problem ne olabilir?Tesekkur ederim.Iyi calismalar

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Muammer Kara
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Geçmiş olsun, bazı sağlık sorunlarım nedeniyle bir süre sorulara yanıt veremedim, bu nedenle özür dilerim. Bunun herhangi bir anlamı yok. Muhtemelen endoskopi normal çıkmış. Patoloji sonucunu yazarsanız daha fazla yardımcı olabilirim.

27 Nisan 2020 13:38