18 Haziran 2021 16:48

Emzirme ilac

Hicam merhaba benim 10 aylık bebeğim var kendimi çok kötü hissediyorum cevp verirseniz çok sevinirim belim tutuldu rekord iğne vurulsun 1 adet ve doktor kas gevşetici krem verdi kullandım akabinde kızımın idrar çıkışı azaldı ve çok kötü kokuyor huzursuz hasta değil sadece bu ikisi ben emziriyorum benden bebegimemi geçti emzir demişti doktor yan etkimi yaptı bi sorun olur mu teşekkür ederim simdiden

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mahya Sultan Tosun
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme

Merhaba Bir sorun olacağını düşünmüyorum, ancak ne olursa olsun idrar testlerini yaptırmanız iyi olacaktır

2 Temmuz 2021 11:12