MN
Soru Sahibi
17 Mart 2018 19:36

emzirme hakkinda

Merhaba 1997 yılında ıtp geçirdim suan yine tekrarladı prednol 16 mg 2 × 2 başlandı fakat 4 buçuk aylık bebeğim var emzirebilirmiyim doktorum çok fazla risk grubunda olmadigindan emzirebiliesin dedi ilaç alımından 3 buçuk saat sonra emzirdim ama içimde rahat degil ama,

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Merhaba, Prednol ve benzeri ilaçların bebek üzerindeki etki konusunu Çocuk Doktorları ile görüşmeniz daha doğrudur. Geçmiş olsun.

18 Mart 2018 13:13
MN
Soru Sahibi

Çocuk doktoru 3 4 saat sonra emzirebilirsin bol su içmemi söyledi yine tam emin olmak istedim teşekkür ederim cvp icin

18 Mart 2018 13:20
Prof. Dr. Kadri Yamaç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Bu durumda ilacınızı kullanın.

18 Mart 2018 13:22