ÜM
Soru Sahibi
10 Ocak 2014 19:23

embriyo transferi

hocam mrhba.yaşım 40 iki başarısız tüp bebek transferi oldum.Dün 3. tüp bebekte 7 yumurta toplandı bugün 5 tanesinin döllendiğini sağlıklı olduğunu söylediler ama transferi yarın yapacaklarmış yani 2.gü oluyor demi 2.gün transfer yapılması uygunmu neden 3. veya 5.gün değil

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Akin Savci
Kadın Hastalıkları ve Doğum

bunlar standart konular değildir.hastanın durumuna göre takipi yapan doktorun gözlemlerine göre değişebi lir

10 Ocak 2014 19:41