aa
Soru Sahibi
19 Aralık 2013 23:14

elucef plus yan etkileri hakkında

merhaba doktor bey, *** *** ** tarihinde böbrek ağrısı, ateş, idrar yollarımda yanma şikayetleriyle doktora gittim. kan, idrar tahlilleri ve ultrason muayenesi sonucunda doktorum bana kana henüz geçmemiş yoğun miktarda iltihap olduğunu söyledi. Urocare 3g saşe ve Elucef Plus 300/125 mg ağrılar ve ateş için ise Parol verdi. Aynı gün ilaçları kullanmaya başladım. Şikayetlerim ilacı kullandıkça azaldı hatta bugün tamamen ortadan kalktı diyebiliri; fakat son iki gündür vajinal mantar benzeri bir akıntım var bir de beni çok rahatsız eden bir kaşıntı var. kaşıntı bugün başladı(ilaçta 20 tablet var ben bugün 11. tableti içeceğim) tüm vücudumda ve herhangi bir kızarıklık, kabarma, deri döküntüsü söz konusu değil. ilacın ciddi yan etkileri arasında 'vajinadan beyaz renkli akıntı gelmesi' ve 'kaşıntı' olduğu için ilaca devam etme konusunda tedirgin oldum. sizce ilacı kullanmaya devam etmeli miyim sizce? teşekkürler. iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Şikayetleriniz bittiyse ilacı kullanmayın artık. Gecmiş olsun

26 Aralık 2013 19:56