YR
Soru Sahibi
15 Aralık 2017 19:37

Elektirik carpmasi ve yanığı

Merhaba hocam Benim yeğenim i elektrik çarptı, yüksek gerilim hattı Suan dijle üniversitesi hastahanesi acil yanik merkezinde 15 gün oldu. Doktorlar ellerine kan akışı olmadığı için bileklerinden olan bir bolegeden kesilmesi gerektiğini soyluyorlar. Biz de kabul etmiyoruz başka bir yere başka bir doktora götürelim diyoruz sizin de uzmanlık alnlariniz da yanik var. Ne yapmamızı onerirsiniz yada size getirirsek hastamız i bakabilir misiniz. Derdine dermani olabilir misiniz. Tabi sizin de sonuçlara bakmanız lazim

1 cevap
Cevaplar (1)

Resul bey çok geçmiş olsun, Ben Acil Tıp Uzmanıyım ve yanıklarda ilk müdahale için uzmanlık eğitimi aldım. Malesef sonrasında oluşan hasarlar ve tedavileri ile ilgili bilgim kısıtlı. Plastik cerrahi ve Genel cerrahi uzmanları bu tür vakalar ile ilgilenmektedir. Yanık ünitesi olan bir hastanede takip olması sağlıklı olur çok geçmiş olsun.

29 Aralık 2017 18:36