SZ
Soru Sahibi
23 Eylül 2019 19:31

el ve ayak terlemesi

merhabalar doktor bey.. benim bebeğim 26 haftalık olarak dogdu ve üç ay küvezde kaldıktan sonra taburcu olduk şuan kronolojik 6 aylık olmak üzereyiz..bnm sorum su bebeğimin avuc içleri ve ayakları soguk soguk terliyor. eldiven kullanmıyor Kaln çorapta gitmiyor. normal bir durum mu değilse sebebi ne olabilir? öneriniz nedir? şimdiden teşekkürler ve kolay gelsin..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Veysi Akbey
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhabalar çocuklarda en fazla terleme nedenleri;alerjiler,burun tıkanıklıkları,reflu,devitamini eksikliği ve genetik tir.Tetkikleri yapılıp ona göre saydığım nedenlerden biri bulunabilir?

24 Eylül 2019 10:32