SM
Soru Sahibi
3 Ağustos 2012 21:49

Ekzositoz

Hocam bu ekzositoz ile ilgili bilgi almak için yazıyorum. Ben 25 yaşındayım. Sanırım bu hastalığın açıklaması kemik tümörü. İnternette araştırma yaptım eğer 18 yaşını geçmişse büyüme yapmaz diyor. Bir de dişim de hafif bir hassasiyet ve orada ki kemiksi yapıya yüzümden dokununca ağrı oluşuyor. Bu geçici midir yoksa kalıcı bir ağrı mıdır. O dişimin olduğu bölgede yemek yiyemiyorum. Bu kemiksi yapı alınabilir mi alınınca bu şikayet ortadan kalkar mı?

1 cevap
Cevaplar (1)

bir önceki sorunuzda ağrı yok demiştiniz. şimdi ağrıyor diyorsunuz. alinır,ancak sonrasında da tekrarı söz konusu olabilir. rahatsızlık veriyorsa cok basit bi şekilde ortadan kaldırılabilir rahat olun. geçmiş olsun

4 Ağustos 2012 21:31