BS
Soru Sahibi
17 Mayıs 2021 11:59

Eklem agrisi

Hocam saygilar bir suredir belimin sol tarafinda kalca kemigi civarinda sabahlari agri oluyor bunun icin etolax gunde bir tane iciyorum bel fitigindan olabilirmi sadece solda agri ayaga vurmuyor baska oneriniz yokmu kusak bagliyorum bagirsak hStaligi bu tur agri yaoarmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bünyamin Kısacık
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

MERHABA BEL AĞRISI ÇOK SIK GÖRÜLEN BİR YAKINMADIR. PEK ÇOK SEBEBİ OLABİLİR. ROAMTİZMDA BUNALRDAN BİRİDİR. UZUAYAN AĞRI, SABAH AĞRISI, SABAH TUTUKLUĞU GİBİ YAKINAMALRINIZ OLURSA BİR ROMATOLOJİ POLİKLİNİĞİNE BAŞVURMANIZI ÖNERİRİM. GEÇMİŞ OLSUN

17 Mayıs 2021 15:36