ÇB
Soru Sahibi
3 Şubat 2024 08:35

EKG yorumlama

İyi günler hocam.Ben eski bir hastanızım.EKg çektirmiştim.Benim için yorumlarsanız.sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)

EKG noktaları doğru seçildiyse sağ karıncıkta büyüme anlamına gelebilir ama yanlış konduysa böyle değildir. Diğer yandan böyle bile olsa EKG kalbiniz iyi durumda demek için yeterli değil. Aracınızı muayeneye götürdüğünüzde sadece farları açıp kapatmanızı yeterli saymamaları gibi düşünebilirsiniz. EKGnin pırıl pırıl ama kalbin ağır hasta olduğu pek çok durum vardır. Selamlar..

18 Şubat 2024 17:08