by
Soru Sahibi
12 Kasım 2018 18:28

egzemahastalıgı

sayın hocam merhaba , ben istanbuldan yazıyorum, yaşım 43, 40 yaşımdagöz kapaklarımda sebore,yaglanma, veyaglanan bölgede kızarıklık meydana gelmeye başladı ,bır çok göz doktoruna gittim,bana bunun sebore kaynaklı bir çeşit yaglı egzema ve buna baglı kırpık dibi iltihabı oldugunu söyledilerayrıcabu egzemagöz kapaklarımın altınıda etkılıyor ve gözyaşı ıle ıslandıgı için gözlerim gün boyunca yanıyor, yaglı yapışkanbir ifrazat surekli gözüme akıyor, bunun bünyemin yaptıgını ve tam olarak geçmiyeceginden bahsettiler ,kortizon içerikli damla ve pomatlar kullandım ancak faydasını görmedim,cilt doktorunada gittimancak göz kapaklarına birtedavi yapamıyorlar,acaba aternatif tıpta bir çözüm bir tedavi olabilirmi,görüşlerinizi ögrenebilirmiyim teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Recep Çelik
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Geçmiş olsun elbette ben kendi adıma tüm egzama türlerinin tedavi ediyorum. Kesinlikle tedavi edilir saygılarımla

9 Aralık 2018 08:30