tb
Soru Sahibi
16 Mart 2015 18:29

Egzama

16 yaşındayım 2 senedir yoğun seboroik dermatitim var ve saçım aşırı dökülüyor,doktorum psovate losyon ve ketoral şampuan verdi,sizce sadece şampuanı kullansam yarar görür müyüm veya her ikisinide kullanmam mı gerek ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Her iki ilacı birlikte kullanın .Problem gerileyince şampuanla devam edin .Yeni atak olursa kısa süreli psovate a dönün kızarık kabuklu plaklar geçince hemen bırakın.Şampuanla devam edin.

17 Mart 2015 09:38