AB
Soru Sahibi
16 Ağustos 2015 16:07

dudak ve cenede his kaybi

Merhaba ben iki hafta önce sol alttaki yirmilik disimi cektirdim cekilirken cenemde ve dudagimda elektrik carpmasi seklinde aci hissettim doktorm sinire cok yakin oldugu icin oyle oldugunu soyledi simdi iki hafta gecmesine ragmen sol alt dudagim ve cenemde uyusukluk var hissetmiyorm.ayrica ordaki uc dort tane disimi de hissetmiyorm pek. Yemek yerken ve agzimi biraz fazla acmaya calistgm zaman karincalanma oluyo iyilesmesi icin ben napabilirim ne kadar surede iyilesir kalici midir beni bilgilendirrsenz cok sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Meltem Koray
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Dişiniz çekilirken sinir hasarı meydana gelmiş olabilir. Hekiminize başvurun. gerekli tedaviyi yapacaktır.

9 Aralık 2015 12:03