TD
Soru Sahibi
22 Ocak 2011 06:41

Dr bey kızım 20 yaşında şehir dışında okuyor şiddetli gribal enfeksiyon ned

Dr bey kızım 20 yaşında şehir dışında okuyor şiddetli gribal enfeksiyon nedeniyle gittiği dev has. kan ve idrar tetkikleri sonucu kum döktüğünü söylemiş dr. idrar eritrosit ++,ürobilil keton protein glukpz nitrit lökosit hepsi negatif .bilirubin (E) neg dansite 1020 ph *** *** ** eritrosit görüldü.kan tahlillerindeMONO 21.1-MONO 1.15 PDW17.3 YÜKSEK ÇIKMIŞ.PCT 0.15 düşük.ilaç urocare 3g-etoteva -metpamidve buscopon ver.tekrar götürmeme gerek varmıkum dökme dışında bir problem varmı ?tşk ediyoru

1 cevap
Cevaplar (1)

yeni idrar tetkiki ile kontrolü kanama devam aderse usg önerilir.

24 Ocak 2011 16:21