AA
Soru Sahibi
16 Temmuz 2008 11:04

dr. bey 6 aydır tüberküloz tedavisi gördüm.hepatit b taşıyıcısıyım bu süre

dr. bey 6 aydır tüberküloz tedavisi gördüm.hepatit b taşıyıcısıyım bu süre zarfında 15 günde 1 enzimlere bakıldı normal çıktı.tedavim bitti ama halsizlik aklem ağrısı bazen titreme gibi şikayetlerim var bacaklarım aşırı derecede kırgınlık var.bazen mideme ince bir sızı giriyor.sizce ne olabilir?teşekkrler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kadir Bal
Dahiliye - İç Hastalıkları , Gastroenteroloji

Bunları öncelikle tedavi yapan doktorunuzla görüşün. Sizi muayene etmeden bunlar hakkında yorum yapmak yanlış olur. tel: *** *** **

17 Temmuz 2008 12:30