OO
Soru Sahibi
22 Mart 2017 00:05

doppler sonucu

hocam merhaba sizden bir konuda yardımcı olmanızı rica edicem. ben uzun zamandır ayak ağrısı çekiyordum özel bir hastanede doppler çekildi bu doppler uzanır vaziyette yapıldı ve sonuç olarak sağ alt ekstremite de derin venöz yetmezliği söylendi raporda danıştığım doktorlar raporda venlerin çapı vs belirtilmediğini söylediler eğitim araştırma hastanesinde bu tetkiki tekrar yaptırdım bu sefer bu tetkiki ayakda yapdılar ve herhangi bir toplar damar yetmezliği yada başka bişey olmadığı raporu yazıldı. bu sefer başka bir hekime gittim raporlarla doktor uzanır vaziyette telsize benzer bir aletle yatar vaziyette yaptığı kontrolde sağ bacakda ciddi sol bacakda az bir kaçak olduğunu söyledi bu sefer aynı kontrolü ayakda yaptığında ise kaçak olmadığını söyledi yani yatarken kontrolde var ayakda yapıldığında yok nasıl bişi bu hocam internette tüm doktorlar bu tetkikin ayakda yapılması gerektiği görüşünde hocam bu konuda sizinde düşüncenizi merak ediyorrum saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

Vasküler sistem radyolojisi ile ilgilenmiyorum. Bir kalp damar cerrahı ile görüşmenizi tavsiye ederim.

22 Mart 2017 08:55