29 Ocak 2015 00:27

dolgu sonrası agrı.

diş agrım sebebiyle doktoran gıttım dolgu yaptı ve on dıslerımde sıyah leke oldugu ıcın temizledi ondan sonra leke olan dıslerımde hassasiyet olustu soguk suda cok kotu agrıyodu 2 ay gectı agrı kesici felan kullandım yıne sogukta agrıyor . doktor kanal tedavisi yaptı sımdı ıse yanındakı dıs agrıyor onadamı kanal tedavısı yapmalıyım .

1 cevap
Cevaplar (1)

Belli ki hassasiyetiniz ileri seviyede. kanal tedavisi uygun yol olabilir.

30 Ocak 2015 13:32