S
Soru Sahibi
16 Eylül 2007 21:33

doktor bey merhabalar Ben 24 yaşındayım Yeni doğumda yapmama rağmen çok hız

doktor bey merhabalar Ben 24 yaşındayım Yeni doğumda yapmama rağmen çok hızlı bi şekilde kilo werdim Ayrıca kollarımda ve bacaklarımda belli aralıklarla morluklar oluşuyor Birde bacağım ve göğsümün bi kısmında dokunuldığunda portakal hissi weren ve ovaladığındasızı şeklinde bi ağrısı olan bölgeler var Sizce nası bi yol izlemeliyim YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yener Koç
Dahiliye - İç Hastalıkları , Hematoloji

Genel dahiliye kontrolü ile başlamanızı öneririm

16 Eylül 2007 22:23