KS
Soru Sahibi
27 Haziran 2017 01:20

Dogum sonrasi adet duzensizligi

Hocam iyi aksamlar ben 26 yasindayim 4 yilda 2 sezaryen dogum yaptim 2 inci dogumdan sonra adet olmadim sut verdigim icin bebegimi sutten kestim primolut kullandim doktor tavsiyesiyle, odem yapinca biraktim kilom fazla diye 2 gun sonra adet oldum 10 gun sonra gunum ama suan adet sancisi ve asiri akintim var adet olmak icin tekrar ilac kullanmalimiyim yoksa beklememmi lazim yardimci olursaniz sevinirim kolay gelsin tesekkurler.

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba. devamlı ilaç kullanmayın adet düzeninizin doğal olmasını bekleyin

1 Temmuz 2017 17:51
KS
Soru Sahibi

Teskurler hocam size bir sorum daha olacak hocam 3 gun once birden idrar yanmasi oldu sonra parca iltihaplarin gittigini farkettim sonra idrar yanmasi gecti ama bu kez mide bulantisi var ve idrarimda 2,3 damla yag parcasi gittigini farkettim sabah uyaninca midem asiri bulaniyor ikindiye kadar ancak kendime geliyorum maydanoz suyuda kullanmistim kac gun oncesine kadar ne yapmaliyim tesekkurler iyi aksamlar

2 Temmuz 2017 01:11
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba idrar yolu iltihabı için muayene olmalısınız bulantının sebebi araştırılmalı

2 Temmuz 2017 23:11