BY
Soru Sahibi
14 Ekim 2015 21:27

dogum kontrol haplari

Merhaba 6 ay evvel cikolata kistinden ameliyat oldum Endometrosiz tedavisi icin 6 aylık yalancı menapoz dönemini tamamladım Şimdi yasmin isimli dogum kontrol hapına başlayacagım fakat ilac konusunda endişeleniyorum . Bazı kişilerde beyinde yada bacaklarda damar tıkanıklıgına sebep olmuş . Kan pıhtılaşma degerlerini arttırdıgı dogru mudur? Eger öleyse kan sulandırıcı ile kullanmak daha mı faydalı olur? ve ilaca başlamadan evvel hangi testleri yaptırmamı tavsiye edersiniz. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bülent Berker
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sonuçları okudum, detaylı bilgilendirme ve görüşme için bize aşağıdaki iletişim bilgileri ile ulaşabilirsiniz... Sağlıklı günler dilerim. ANKARA GSM: *** *** ** 52

26 Ekim 2015 13:44