AS
Soru Sahibi
27 Haziran 2019 09:22

Dizlerime kök hücre yaptırmak işitiyorum ameliyat olmak istemiyorum

Merhaba hocam dizlerim çok kötü Ağrı'm var merdiven inip çıkamıyorum artık dızleriömden sesler geliyor bastonla ve dızlik takıp yürüyorum çok ağır bıraz kiloda aldım hareket olmayınca kıkırdaklar aşınmış ıkı Münisküs yırtık var Ülker'e kortızon Ağrı kesıcı yaptırdım gıtdıgıgı yere kadar dedı doktor protez yaparız dendı ama ben protez yaptırmak ısdemıyorum kök hücreydi duydum tabımı olursa yaptırmak ışıtıyorum gücüm yeterse esım emeklı ne kaslara çıktığını kımse soylemıyor ne olur benı aydınlatıp yardımcı olun temmuz 27 Deniz sonraya randevu alacağım teşekkürler saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Kortizon zararlı gelin kök hücre yapalım. Geçmiş olsun

28 Temmuz 2019 21:48