OA
Soru Sahibi
1 Ekim 2016 11:53

DİZ BÖLGESİNDE ŞİŞLİK VE AĞRI

hayırlı günler hocam popliteal bölgede medialde küçük baker kisti izlendi . diz ekleni oluşturan kemik yapılarda osteodejeneratif değişikler izlenmektedir . suprapatellar bursa , patellofemoral eklem aralığında ve diz eklem aralığında sıvı artışı izlenmektedir.

2 cevap
Cevaplar (2)

Ali Bey, bu rapora göre dizde kireçlenme yani osteoartrit başlangıcı var. Baker kisti çok önemli bir şey değil diz sıvı olunca şişebiliyor. Bir Fzizk Tedavi merkezine gidip rehabilitasyon programına dahil olarak sorunuzu çözebilirsiniz diye düşünüyorum. Saygılarımla

12 Ekim 2016 16:05
OA
Soru Sahibi

tşk

7 Kasım 2016 11:14

Geçmiş olsun

8 Kasım 2016 15:57