SY
Soru Sahibi
28 Şubat 2021 14:55

Diz ağrısı

Hocam merhaba. Diz ağrılarım mevcut sizin prp kök hücre ozon vs yapıp ağrılardan kurtardığınıza şahit oldum. Acaba benim hastalıkta da şifa eder mi. Uygun görüseniz MR raporumu paylaşıp değerlendirmenizi rica edeceğim. SAĞ DİZ MR TETKİKİNDE; Eklem sıvısı tabiidir. Lateral pateller faset kıkırdağında intensite artışı ve hafif şişme izlendi(kondromalezya patella?). Medial menisküs anterior hornu tabiidir. Medial menisküs posterior hornda grade 3 dejenerasyon izlendi. Lateral menisküs anterior hornda grade 2 dejenerasyon izlendi. Lateral menisküs posterior hornu tabiidir. ACL ödemli izlendi. Posterior krusiat ligaman, medial kollateral ligaman, lateral kollateral ligaman kontur, kalibrasyon ve sinyal intensiteleri tabii olarak değerlendirilmiştir. Kemik yapı normal olarak değerlendirilmiştir. Quadriceps ve patellar tendon kontur, kalibrasyon ve sinyal intensiteleri tabiidir. SONUÇ:Tanımlanan bulgular

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

PRP tedavisi uygun gibi geçmiş olsun

28 Şubat 2021 14:57
SY
Soru Sahibi

Hocam koldan alınan kan ile bi seans kök hücre yaptırdım ayda etmedi ?

1 Mart 2021 03:11
Prof. Dr. Nurettin Lüleci
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

öyle kök hücre tedavisi olmaz. geçmiş olsun

12 Mart 2021 18:06