GA
Soru Sahibi
22 Mart 2018 22:25

Diz agrısı

Doktor bey ben daha önce ön çarparz bağ ameliyatı oldum o dizimde sürekli sesler geliyordu çıkıyordu yerine oturuyordum en son bi ses geldi ve ordan sonra dizim hiç düz olmadı 1haftadır dizim acıyor ve düz uzatıp basamıyorum düz olacakken mn tarafta kemik gibi bişi batıyor ve canım acıyor ne yapmam lazm

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Hemen ortopedi hekimine başvurmalısınız, geçmiş olsun

23 Mart 2018 00:43
GA
Soru Sahibi

Dizinde sıvı akmış bitmiş diyorlar bununla ilgili bi durum olabilirmi

23 Mart 2018 00:53
Uzm. Dr. İlker Önder Ferah
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Hayır, ön çapraz bağ veya menisküs zedelenmesi olabilir veya kireçlenme varsa kopup ekleme düşmüş olabilir ama en başta ön çapraz bağın tekrar zedelenmiş olabileceğini düşünüyorum

23 Mart 2018 01:03