Td
Soru Sahibi
13 Mart 2021 21:03

Diz ağrısı ve skolyoz

Hocam merhaba 17 yaşındayım benim 6 aydır belim ağrıyordu 2 aydır da belli aralıklarla sol dizimin üst kısmı ağrıyordu geçen ay bi doktora gittim o 10 derecenin üstünde bi skolyoz olduğunu söyledi s şeklinde sonra egzersiz verdi dizime de film çekti ama bişi çıkmadı kas küçsüzlüğünden olduğunu söyledi ciddi sırt ve bel ağrılarım var egzersiz yapınca bel ağrım diniyor ama sırt ağrım dinmiyor sürekli ağrıyor hocam son 7 gündür de di ağrım tekrar başladı sizce bu ağrı skolyozdan mı kaynaklanıyor yoksa Başka ciddi bi durum mu Hangi hastalıklar olabilir diz ağrımı tarif edeyim biraz merdiven vs çıkınca ağrı yok sadece ön dizimin üstünde diz kapağımın hafif üstünde bi ağrı var 3 hafta oluyor bitiyor sonra tekrar oluyor hiçbir kızarıklık kitle fln yok bu neden oluyor hocam tekrar bi doktora gitmeli miyim yoksa skolyozdan mı oluyor ya da kas zayıflığı mı ne olabilir hocam şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ahmet Özyazgan
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Kokhucre tedavisi ile ameliyatsız iyilesebilir hastanede yatmadan narkoz almadan duzelebilirsiniz Dr Ahmet ozyazgan *** *** **

16 Mart 2021 11:04