ÖH
Soru Sahibi
1 Eylül 2017 23:14

Diyet istiyoruz

Hocam biz 2 arkadas olarak yazıyoruz. Sormak istediğimiz bir konu var. Biz gazinoda kons olarak calışmaktayız ancak son 5 ayda aşırı kilo aldık ve biz günlük olarak belirsiz şekilde alkol tüketimine maruz kalıyoruz. İyi bir diyetle ancak alkolle beraber kilo verebilmemiz mümkün mü.

1 cevap
Cevaplar (1)

Iyi günler Megapark Hastanesine gelirseniz alkol miktarını ölçülü tutarak ve sonraki beslenmeyi planlayarak bir program oluşturabiliriz

2 Eylül 2017 14:45