AY
Soru Sahibi
30 Haziran 2020 09:30

Diyabet ilaç kullaniminda yukselmesi

Merhaba hocam yapilan sonuclarda tip 2 diyabet tanisi kondu.Doktor 3 tane şeker ilaci verdi . Biri ac karnina biri oglen yemekle digeri ise sabah aksam tok karnina fakat ilaçlari kullanmaya basladiktan 2 gun sonra sekerim normal gunlerden yuksek cikiyor.Onceden eczacinin tavsiye ettiği ilac daha cok dusuyuyordu ne yapmalıyım simdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Okan KUZHAN
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Ben daha çok kanser hastaları ile ilgileniyorum. Bu soruyu sizi sürekli takip edecek doktora sormalısınız. İyi Bayramlar

31 Temmuz 2020 21:23