AM
Soru Sahibi
3 Eylül 2017 12:18

Dişlerim neden sallanıyor

Merhaba hocam ön alt dişlerim epey zamandır sallanıyor diş Eti çekilmiş gibi görünüyor bir diş uzmanı antibiyotik kullan dedi ben de işin açıkçası gazla güvenmedim ne yapmalıyım acaba

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler, dişlerinizin sallanması diş eti hastalığı kaynaklı olabilir. Eğer hastalık durumu çok fazla ilerlememişse yapılacak tedavilerle dişleriniz kurtarılabilir. Çok geç olmadan muhakkak bir uzman hekime muayene olmalısınız. Bu şekilde daha detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

7 Eylül 2017 12:57