SM
Soru Sahibi
22 Şubat 2015 10:20

dişler

hocam merhabalar dişlerimi uzun zamandır fırçalamazdım ama suan fırçalamaya basladım singal diş macunu aldım bu sigara lekelerini alan sizce hangi diş macunu ve fırçasını kullanmalıyım diş etlerim çok kanıyor... birdehocam üst iki büyük dişimin baş kısımlarımda aşınma var ete yakın olan bölgede ikisinde de nasıl geçer . teşekkürler iyi çalısmalar diliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ömer Kutay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Yumuşak bir fırça yeterli olur markası önemli değil macun olarakta önemli günde iki defa düzgün bir şekilde fırçalamanız.Dişlerinizdeki aşınmayı klinik olarak muayene etmeden bir şey söyleyemeyiz.Geçmiş olsun

23 Şubat 2015 11:58