KN
Soru Sahibi
21 Temmuz 2021 21:34

Dışkı gizli kan

Hocam tekrardan merhaba dün size yazmıştım keçi dışkısı ve siyah dışkılama ile ilgili dün acile gittim dışkımda gizli kan bulundu 4 5 gün kadar hastanede yatış verildi kanım düşük çıktı kan nakli aldım ve serum yiyorum Ama bugün tuvalete gittiğimde de dışkım rengi siyah değil koyu kahverengiydi bundan sonraki sürecin nasıl olması gerekiyor beni bilgilendirirseniz çok sevinirim bu arada hocam benim dışkı yaparken bazen çok fazla zorlanmam oluyor acaba iç hemoroid gibi bir şey bu gizlikanı çıkarmış olabilir mi Bu arada yaşım 24 ve kadınım hocam kolonoskopi bu durumda gerçekten gerekli midir hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Murat Emin Güveli
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba Hastanede dizi takip eden doktorunuzla görüşünüz. Daha net bilgi verebilir. İyi günler

22 Temmuz 2021 17:15