KA
Soru Sahibi
29 Ocak 2012 00:24

diş

iyi akşamlar doktor hanım, benim size sorum şu olacak.bir hafta öncesine kadar sol köpek dişimin yanındaki dişim çürük olduğu için dolgu yaptırdım.ama intihap olduğu için dişim bir gün sonra çok fena halde apse yapıp şişti.bu durumun tekrarlanıp apse yapıp yeniden şişmesi durumunda ne yapılması gerekir ve aynı zamanda da şuan ortodonti tedavi görmekteyim.eğer o dolgu yapılan dişin tedavisi olmayıp çekilmesi durumunda diş tel tedavisini de olumsuz etkilemesinden korkuyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

iyi akşamlar. öncelikle ortodontik tedavinizi idame ettiren hekiminize aynı şekilde sorarsanız ağzı gördüğü için cevap verebilir. röntgen de görmek gerek kanallı dişin prognozu için. geçmiş olsun

30 Ocak 2012 20:38