KS
Soru Sahibi
27 Haziran 2016 11:47

diş sağlıgı

ben 19 yasındayım 3 yıldır on dişimde büyüyen damagımdan genel bir et grüntüsü olan damak var ne oldugunu anlayamıyorum ye hangi doktora gidicemi bilmiyorum yardımcı olurmusununuz bana diş hastanelerinde daha arastırmalı bir hasataye gitmem soyledı kocaelide ki hastaneleden hangilerine ve hangibölüme gidebilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

diş hekimliği fakültelerinin ağız diş çene hastalıkları ve cerrahisi bölümüne veya diş hekimliği fakültelerinin periodontoloji bölümüne gidebilirsiniz. kocaeli hastanelerini bilmiyorum ancak izmitte diş hekimliği fakültesi var. geçmiş olsun.

30 Haziran 2016 15:03