SB
Soru Sahibi
23 Nisan 2020 05:15

Diş kökü erimesi

Merhaba büyük dolgusu olan dişimin kökünde erime olmuşmuş. Ve doktor çekip kurtulmamı önerdi. Ben ise kanal tedavisinin denenmesi gerektiğini düşündüğüm için çektirmedim. 4-5 gündür şiddetli ağrısını çekiyorum. Size röntgeni ulaştırmam mümkün müdür. Yorumuzunu çok merak ediyorum. Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dilek Dalat
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Öncelikle geçmiş olsun. Biz genelde erime vakalarında kanal tedavi olayına pek sıcak bakmıyoruz. Ama yine de filminizi gönderirseniz değerlendirebilirim. İyi günler diliyorum.

23 Nisan 2020 23:35