KB
Soru Sahibi
19 Ocak 2016 16:35

diş iltihabı lenf bezi

Merhabalar hocam size sorum şu . Ben diş hastanesine gittim ve iltihap olduğu söylendi . Kanal tedavisi olucam 2 şubat ta fakat benim bi sorum var ve aklıma takıldı . Benim diş ağrısından 2 hafta sonra filan ensemde bir şişlik oluştu fakat gözle görülmüyor dokununca hissedebiliyorum . Bu şişlik büyük ihtimalle lenf bezidir . Dişimin ağrı oluşturduğu yer sağ tarafta ve ensemde küçük şişlik te sağ tarafta sizce diş iltihapından mı kaynaklanıyor lenf bezinin şişmesi ? teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Burak Yıldırım
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Açıkçası görmeden bir yorum yapamayız,mutlaka muayene olmanızı öneririm.

19 Ocak 2016 16:55