CS
Soru Sahibi
19 Eylül 2019 05:03

Diş gicirdatm

Hocam merhaba ben uykudayken diş gicirdatiyorum bu dolguma zarar verebilir mi acaba cevaplarsaniz sevinirim saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ömer Kutay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Sema Hanıım,diş gıcırdatma dolgulara zarar verdiği gibi sizin doğal dişlerinize de zarar vermektedir bu nedenle mutlaka bu diş gıcırdatma için önlemler almalıve tedavi olmalısınız.*** *** ** nolu numaradan randevu alırsanız sizin tedaviniz konusunda yardımcı oluruz .Geçmiş olsun ..

23 Eylül 2019 12:39