az
Soru Sahibi
11 Şubat 2015 21:33

diş eti

merhaba doktor bey ben 23 yaşındayım diş eti çekilmesi var dedi doktor diş taşları yüzünden diş taşlarını temizlettim fakat diş hekimi küretaj yapılması lazım dedi bu işlem sonrasında dikiş atılıyormu ve morarma şişme ve acı oluyormu okuyorum üniversitede o yüzden derslere gidememekten korkuyorum şişlik ağrı filan olursa bilgilendirirseniz sevinirim bu işlemi ayrıca sizin alanınız diş etimi bilmiyorum size muayene ye gelmek istiyorum fakat fiyatları bilmiyorum öğrenciyim o yüzden öncesinde öğrenebilirmiyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Dt. Ömer Kutay
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Merhaba Küretaj tedavisi zor bir tedavi değil dikiş olabilir fakat bu sizin canınızı acıtmaz ve derslerinizi engellemez.Korkmanızı gerektirecek bir şey yok.Fiyat bilgisi öğrenmeniz için kliniğimizi ararsanız yardımcı olabiliriz.Geçmiş olsun dileklerimizle

12 Şubat 2015 12:08