bz
Soru Sahibi
31 Mayıs 2019 16:56

diş eti rahatsızlığı

merhabalar kütahya merkez de ikamet etmekteyim benim diş etlerim kanıyor ve şiş ve aşağıya inik yardımcı olurmusunuz

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Zeynep Hanım diş etlerinizdeki kanamalar ve ödemler kızarıklıklar Gingivitis dediğimiz periodontal(diş eti) hastalıktan ve ağız içerisindeki bakterilerden tartar ve diştaşlarından kaynaklanmaktadır.Dişetlerinizin tedaviye ihtiyacı vardır.Kliniğimizde muayene ücretsizdir ön görüşme için uğrayabilir veya *** *** ** 46 nolu telefondan randevu alabilirsiniz.Geçmiş olsun

1 Haziran 2019 12:41