şf
Soru Sahibi
18 Mayıs 2014 11:28

diş eti rahatsızlığı

Nihat hocam benim sorum annem için olacaktı annemin ön iki dişi kaplama yaptırıldığından beri sürekli sızısı ve yanması var özellikle diş etlerindeki yanmadan muzdarip şimdiye kadar bu şikayeti için birçok doktora gitti ama sorunlarına çare olmadı maalesef sizden yardım almamı istedi yardımcı olursanız çok memnun oluruz teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Fatmanur HanımiÖncelikle sağlıklı bir yorum yapabilmemiz için annenizin röntgeninizi görmek zorundayız.Röntgeninizi gördükten sonra size doğru bir bilgilendirme yapabiliriz. Ön kaplama dişler önemlidir.Muayene sonucunda değerlendirilebilir.Röntgeniniz elinizde mevcutsa randevu@tanferklinik.com adresine gönderebilirsiniz. Sağlıklı Günler Dileriz

20 Mayıs 2014 18:27