OO
Soru Sahibi
17 Eylül 2017 14:01

diş eti ağrısı

serdar hocam öncelikle ilginize şimdiden çok teşekkür ederim. hocam benim sol üst kısımda 4 lü köprüm var sürekli saniye aralıklarla arka tarafdan bir ağrı gelip gidiyor bazende üst damakdan alt tarafa doğru bu ağrı oluşuyor aynı şekilde sol alt kısımda da ara yüz dediğiniz kısımda da saniyelik ağrı oluyor. çok güvendiğim bir hekime gittim. komple röntgen çekildi dişlerinde hiç bir sorun yok lezyon da yok dedi o da şaşırıyor diş etime dokunduğumda bu ağrıyı daha çok hissediyorum psikolojik olarakda çok rahatsız oldum artık hassas dişler için olan macundan aldım oraları fırçalamaya başladım tuzlu su gargarası yapmaya başladım oda fayda etmedi yani hocam dişlerde sorun yok diye söylendi filme bakarak peki bu ağrılar nerden geliyor ne yapabilirim sizinde değerli düşüncenizi almak isterim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Serdar Kırıcı
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Onur bey oncelikle gecmis olsun Food impaction durumu genelde arayuzlerde gida sikismalarina bagli olarak gelisen bir durumdur kopru protezler,arayuzun etkin temizlenememesi gibi durumlarda ciddi agrilar yaratabilmektedir

17 Eylül 2017 14:15